Hledáme výkupce pro výkup padaných jablek

Hledáme zájemce o provádění výkupu padaných jablek v oblasti Pardubického kraje a dalších přilehlých krajů (Královéhradecký, Středočeský, Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký kraj). Nutné jsou pouze vlastní prostory, vše ostatní jsme schopni zajistit - vybavení výkupny, zálohy na výkup, označení výkupny a její reklamu, dopravu a plynulý odbyt. Zajímavé výdělky pro výkupce, vhodné pro drobné podnikatele, důchodce, matky s dětmi i nezaměstnané.

 

V případě zájmu nás kontaktujte: tel. číslo +420 469 667 179.

 

 

 

 

 

 

 Kompletní vybavení a zajištění provozovny


Pro provádění výkupu potřebujete pouze vlastní prostory, tj. pozemek, na kterém můžeme umístit námi zapůjčený kontejner pro sběr jablek. Tento kontejner Vám nejen přivezeme, ale průběžně jej budeme dle potřeby odvážet a nahrazovat jiným, prázdným.

 

K dalšímu vybavení patří váha na ovoce, kterou Vám též zapůjčíme. U všech vah každoročně zajišťujeme servis, tj. cejchování a kalibraci. Váhu i kontejner Vám samozřejmě zapůjčíme bezplatně.

 

Pro každou výkupnu máme též nachystanou reklamní ceduli. Správný postup, jak vykupovat jablka, Vám též rádi vysvětlíme. Vybavíme Vás nutnou provozní dokumentací potřebnou k provádění takového výkupu a na závěr Vám též poskytneme poradenství ohledně povinností výpočtu a odvodu daní, které by Vám v souvislostí s touto činností eventuálně vznikly.